کد خبر : 205404
تاریخ انتشار : شنبه 12 آذر 1401 - 10:41

دانلود زیرنویس فیلم Monster 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Monster 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Monster 2022 زیرنویس فیلم هندی هیولا یک فیلم اکشن مهیج به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ویساخ، نویسندگی اودایکریشنا و تهیه کنندگی آنتونی پرومباوور از طریق سینماهای آشیرواد است. در این فیلم مهانل در نقش لاکی سینگ / سیوادف سوبرامانیام به همراه هانی رز، لاکشمی مانچو، سودو نایر، صدیق، کی بی

دانلود زیرنویس فیلم Monster 2022 زیرنویس فیلم هندی هیولا یک فیلم اکشن مهیج به زبان مالایایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ویساخ، نویسندگی اودایکریشنا و تهیه کنندگی آنتونی پرومباوور از طریق سینماهای آشیرواد است. در این فیلم مهانل در نقش لاکی سینگ / سیوادف سوبرامانیام به همراه هانی رز، لاکشمی مانچو، سودو نایر، صدیق، کی بی گانش کومار، لنا، جانی آنتونی، جاگاپاتی بابو بازی می کنند. موسیقی اصلی توسط Deepak Dev ساخته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Monster 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Monster 2022 بهامینی و آنیل چاندرا یک زوج متاهل هستند که از همسر اول آنیل یک دختر به نام کونجاتا دارند و با سرپرست خود دورگا زندگی شادی را سپری می کنند. آنیل که قبلا مهندس نرم افزار بود اما از شرکتش اخراج شد، برای زنده ماندن راننده تاکسی می شود. با این حال، آنیل به دلیل تصادف از ناحیه پا آسیب می بیند و بهامینی کار خود را آغاز می کند و شروع به رسیدگی به امور مالی خانواده می کند. وقتی بهامینی قصد دارد اولین سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرد، رئیسش به او می گوید که مسافری به نام لاکی سینگ را از فرودگاه ببرد. بهامینی با اکراه موافقت می کند و به فرودگاه می رسد. بهامینی با لاکی سینگ ملاقات می کند که داستان خود را در راه بازگشت به اشتراک می گذارد و به او می گوید که در شهر است تا آپارتمانی را که متعلق به پدرش است بفروشد.

لاکی سینگ در حالی که خریداران آپارتمان معطل می شوند، بامینی را به خانه اش همراهی می کند و در جشن سالگرد شرکت می کند. پس از دریافت پول از خریداران، لاکی سینگ با اشاره به کارهای فوری دیگر، از بهامینی درخواست می کند که پول را به وکیل خود تحویل دهد. وقتی بهامینی می رود، لاکی سینگ برمی گردد و به آنیل شلیک می کند و تیراندازی را ضبط می کند. بهامینی و لاکی سینگ عازم فرودگاه می شوند و لاکی سینگ جسد آنیل را در ماشین بهامینی پنهان می کند. لاکی سینگ پس از رسیدن به فرودگاه، آنجا را ترک می کند. بهامینی از ناپدید شدن آنیل و کونجاتا مطلع می شود و نگران است. بهامینی به همراه دورگا و دوست آنیل به پلیس شکایت می کنند. سی آی مریم جورج به بهامینی مشکوک است، زیرا او همیشه از بررسی خودرو طفره می رفت.

دانلود زیرنویس فیلم هندی هیولا ۲۰۲۲ سی آی جوزف، مریم و تیمش آپارتمان بهامینی را بررسی می کنند، جایی که جسد آنیل را در صندوق عقب ماشین به همراه فیلم و یک اسلحه پیدا می کنند. پلیس بهامینی را بازجویی می‌کند که می‌گوید نام اصلی او رزی است و پس از ازدواج آنیل به او این نام را داده است. مریم و جوزف از نگهبان آپارتمان بازجویی می‌کنند و فیلم دوربین‌های مداربسته را بررسی می‌کنند، اما متوجه می‌شوند که هیچ‌کس بهامینی را در ماشین همراهی نکرده است و همچنین از لاکی سینگ و وکیلش مطلع می‌شوند. او متعاقباً متوجه می شود که وکیل جعلی است. در همین حال، DGP Chandrashekhar به جوزف و مریم می گوید که بهامینی را در دادگاه تولید کنند. وقتی به دربار می رسند، مردان ناشناس به کاروان حمله می کنند و بهامینی را می گیرند. بعداً مشخص شد که اینها افراد خود بهامینی بودند که یک آدم ربایی را ترتیب دادند.

زیرنویس فیلم Monster 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Monster 2022 پلیس لاکی سینگ را وارد می کند و مشخص می شود که او در واقع Shivdev Subramaniam IPS است که وظیفه داشت بهامینی را بگیرد. شیودف به دفتر کمیسر می رسد و فاش می کند که نام اصلی بهامینی ربکا است که با همدست مخفی خود در واقع مسئول قتل سه مرد بودند. شیوه کار آنها در اولین سالگرد ازدواجشان کشتن آنها بود. Shivdev متوجه شده بود که هدف بعدی ربکا آنیل است، بنابراین او در مورد جنایات ربکا به آنیل گفت که بعداً برای دستگیری آنها همکاری کرد. شیودف همچنین در کار ربکا به عنوان راننده تاکسی نقش داشت و او را مجبور کرد تا او را در فرودگاه انتخاب کند. ظاهراً این کار برای از بین بردن کیک سالگرد با تظاهر به بازی با ربکا بود، زیرا او کیک را با یک داروی کشنده آغشته کرده بود. او مرگ آنیل را هم جعل کرده بود.

زیرنویس فیلم هندی هیولا ۲۰۲۲ هنگامی که ربکا از بازداشت فرار می کند، شیودف ربکا را دنبال می کند و متوجه می شود که همدست او در واقع دورگا است که نام اصلی او کاترین الکساندرا است. او با این دو نفر روبرو می شود و ربکا فاش می کند که او و کاترین لزبین هایی بودند که در دوران کودکی خود در یک یتیم خانه عاشق یکدیگر شدند. با این حال، آنها توسط جامعه طرد می شوند، بنابراین قصد دارند با کشتن و دزدی از مردم انتقام بگیرند. دعوا شروع می شود، جایی که شیودوف کاترین و ربکا را تحت سلطه خود درمی آورد و آنها را دستگیر می کند و به این ترتیب پرونده حل می شود.

زیرنویس Monster 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس هیولا ۲۰۲۲ “هیولا واقعاً بهترین اثر مهنلال نیست. با این حال، ممکن است به اندازه ای باشد که طرفداران سرسخت این ستاره کهنه کار را راضی کند”. آنجانا جورج از The Times of India به این فیلم ۲ از ۵ ستاره داد و نوشت: «فیلم همه چیز درباره هیولایی است که این انتخاب را دارد که از اعتماد طرفدارانش برای تصاحب سینمای مالایالام استفاده کند یا آن را پایین بیاورد». Padmakumar K از Onmanorama نوشت: «تصاویر و چهره‌های جذابی که فریم‌ها را پر می‌کنند و یک BGM تأثیرگذار توسط Deepak Dev، بینندگان را به صفحه می‌چسباند». S. R. Praveen در The Hindu این فیلم را “یک تست استقامت” نامید و از نگارش، اکشن، شخصیت مهنل و طنز او و همچنین به تصویر کشیدن شخصیت های LGBT انتقاد کرد. Cris از The News Minute مخالفت های مشابهی را ابراز کرد و امتیاز ۱.۵/۵ را به آن داد. ساجین شرجیت از سینما اکسپرس به این فیلم ۰.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “مهنل گفت فیلمنامه فیلم هم قهرمان و هم شرور است. خوب، با دیدن فیلم، می توانم بگویم که نیمی از آن را فهمیدم”. Nidhima Taneja از The Print به این فیلم ۱.۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “هیولا با اجرای غول سینما، اشتهای سینمایی شما را سیر نمی کند. شاید باید پشت میز مطالعه کنار گذاشته می شد”. آنا م.م. Vetticad از Firstpost به این فیلم امتیاز ۰.۲۵ از ۵ ستاره داد و نوشت: “ژامبون های مهنل تا سطوح شرم آور در حالی که تیم Monster سعی می کند محافظه کاری پنهان خود را با تظاهر به اهمیت دادن به حقوق دگرباشان جنسی پنهان کند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

چند راه ساده برای یک رپورتاژ موفق

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح